Корзина
154 отзыва
+380979449549
+380979449549
+380633917791

Три романи про важкі військові часи, які засновані на реальних історіях

Три романи  про важкі військові часи, які засновані на реальних історіях

03.02.18

Дуже часто життя придумовує та закручує такі гостросюжетні лінії, що жодна уява не в змозі таке навіть уявити!!! Тому автори час від часу описують реальні історії, які надихають або ж сприяють переосмисленню життя, а також допомагають віднайти чи скоректувати життєвий вектор багатьом читачам.

У 2017 році «Видавництво Старого Лева» надрукувало три життєві та сильні романи, що засновані на реальних історіях під час Першої та Другої світової війни.

 

У своєму романі Наталка сплела дві історії – справжню та альтернативну.

Адже на початку ХХ століття Україна мала всі шанси стати незалежною монархією – знайшовся достойний кандидат з імператорським корінням, що мав симпатію до українців. Це був Вільгельм фон Габсбурґ, що відстоював незалежність України та був полковником Легіону Січових Стрільців. А за те, що він ходив у вишиванці, українські воїни прозвали його Василем Вишиваним.

Проте радянська влада, після закінчення Першої світової війни, заарештувала Вільгельма та від тортур і важкої хвороби він помер у Лук’янівській в’язниці Києва.

І лише наприкінці ХХ століття Василя Вишиваного було посмертно реабілітовано та розсекречено багато матеріалу.

У своєму романі Наталка дозволила собі пофантазувати про те, що було б, якби Василь вийшов із в’язниці та одружився. Як би тоді могло скластися його життя. Все виглядає досить правдоподібно, включно зі старосвітськими імператорськими манерами в сірих радянських буднях.

А також у романі можна знайти і реальні події з історії та політики того часу.

В загальному – захопливий та пізнавальний роман, що зацікавить читачів різних поколінь.

 

Аушвіц-Біркенау – німецький нацистський концентраційний табір під час Другої світової війни. Протягом 1940-1945 років у ньому було закатовано близько 1,5 мільйона людей. Це один із найбільших нацистських концтаборів, розташований у польському місті Освєнцим.

 

 Італійський єврей Прімо Леві був одним із в’язнів, якому вдалося вижити.

У своєму біографічному романі він розповідає про всі жахи, що йому довелось пережити. Він розповів про побут Аушвіца, про умови життя, про голод та знущання.

У тексті нема аж надто жорстоких чи моторошних сцен, але і без цього книга важка та вкрай гнітюча.

 Книга змушує задуматись над людською долею і над стражданнями, що випали на долю мільйонів людей різних національностей.

 

Цей роман також про події Другої світової війни, які розгорталися на території Японії.

Велика кількість австралійців потрапила у японський полон та загинули на будівництві залізниці між Бірмою і Тайландом.

Герой у цьому романі – австралійський хірург Дорріго Еванс – один з небагатьох, кому вдалося вижити.

Серед неймовірно агресивної рослинності та каторжної праці Дорріго став командиром та взяв на себе відповідальність за життя всіх хлопців, що були з ним.

 

Це дивовижна книга про незламність людського духу, про голод, піт, кров та смерть – це абсолютно реальне історичне тло, на якому автор прописує історію свого героя.

Предыдущие статьи
Меню
+380633917791
Интернет-магазин "Беби-BOMBA"
Володимир
Украина Киевская область Киев ул. Малокитаевская